Japonština online - 3 anglické weby

24. května 2015 v 11:30 | Maeda Rin |  Japonština
Ahoj!
V dnešním článku bych vám ráda představila, pro některé již možná známé, weby určené pro studium japonštiny. Pevně doufám, že aspoň jednomu člověku pomůžu zvětšit obzory.
Nezapomeňte se podělit o své zkušenosti a připomínky v komentářích. Díky! =)

1. Japanese Online


Jako první bych určitě zmínila pěkně graficky upravený portál, jež je rozdělený do čtyř učebních oddílů: základy, větné členy, větné struktury a tradice. Vše je poměrně přehledně zpracováno a osobně si myslím, že si z těchto stránek po pozorném přečtení určitě něco odnesete. Stránky obsahují i kolonku novinky, která však už od Vánoc minulého roku nebyla aktualizována. Kámenem úrazu však pro některé může být angličtina, ve které jsou všechny weby, které vám dnes představím.


2. Japanese lessons


Další web, jež je také rozdělen do čtyř částí, tentokrát znaky, prostředky (možnosti či zdroje, chcete-li), konverzace a slovíčka. Lekce zahrnují i PDFka, které si můžete jednoduše vytisknou a procvičovat, pak taky online drillovací cvičení.

3. JapanesePod101Aby jste mohli procházet lekce těchto webových stránek, musíte se registrovat vaší emailovou adresou, vybrat vaši úroveň (a potvrdit ji. Za to si ale můžete lekce označit jako splněné nebo je zazanačit jako oblíbené či k nim psát komentáře a stahovat PDF. Možností má tento web opravdu hodně. Na začátku vám nabídne balíček za 1 dolar nebo třeba zasílání mailů s Word of the day zdarma, což jsem odzkoušela a jevilo se to jako zajímavá varianta vzdělávání se. Japanesepod101 má i svůj kanál na Youtube, který taky obsahuje spoustu zajímavých informací. Zde nezbývá nic jiného než říct, zkuste to sami, nějakou dobu je to zadarmo, ale i s mírně omezeným přístupem jsou lekce poučné.
Navíc pod101 existuje i pro jiné jazyky, jako třeba angliština, ruština či švédština - stačí si vybrat.
 


Anketa

Učíte se japonsky?

Ano
Ne

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 24. května 2015 v 11:55 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

2 jasper jacket jasper jacket | E-mail | 8. června 2015 v 18:48 | Reagovat

hello the post is absolutely amazing i really like it. check out my site jasperjacketsssssy.com thanx

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
using pics from tumblr